Dikkat! TEM kilitlendi!

Ramazan Bayramı’nı memleketlerinde geçirmek isteyenler, TEM Otoyolu Bolu Gerede ve Yeniçağa gişelerinin önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Yaşanan yoğunluk ve kazalar sonucu 15 kilometreyi bulan araç kuyrukları oluştu. İstanbul'da da şu anda trafik adeta durma noktasına geldi.

YURT 25.07.2014, 17:19 25.07.2014, 16:22
Dikkat! TEM kilitlendi!

Her bayram öncesi olduğu gibi, bu bayram öncesi de trafikte yoğunluk yaşanmaması için alarm verildi. Haftasonu tatili de eklenince 5 güne çıkan bayram tatili değerlendirmek isteyenler bugünden yola çıkmaya başladı. Bayram trafiği yoğunluğunun bu akşam saatlerinde başlayabileceği dikkate alınarak bugünden TEM ve D-100 karayolunda tüm bakım ve onarım çalışmaları durduruldu. Olası kazalarda anında müdahale edilip yolun hemen ulaşıma açılabilmesi için TEM yolunun Kocaeli geçişinde her 5 kilometrede bir trafik ekibi bulunduruluyor.

SABAH KISA SÜRELİ YOĞUNLUK

Trafikte sabah çok erken saatlerde Çamlıca gişelerinden İzmit yönüne kısa süreli bir yoğunluk oluştu. Bu araçlardan Yalova ve Bursa istikametine gidecek olanların bir bölümü TEM’in Bayramoğlu gişelerinden çıkarak Gebze Eskihisar’daki feribot iskelesine yöneldi. İDO ve diğer şirkete ait feribotlarla Yalova Topcçular’a geçti. Ancak bu yoğunluk yaklaşık bir saat sonra sona erdi.

Şirinevler E-5'te Yenibosna Topkapı istikametinde seyreden iki ambulans kaza yaptı. Maddi hasarlı kaza sonucu trafik felç oldu. Kaza sonrası Yenibosna-Topkapı istikametinde trafik kilitledi. Karşı istikamette ise meraklı sürücüler yüzünden trafik durma noktasına geldi.
 
15 KİLOMETREYE ULAŞTI

Ramazan Bayramı için erkenden yola çıkanlar TEM Gerede ve Yeniçağa gişeleri önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Karadeniz ile bağlantıyı sağlayan Gerede gişelerinin önünde 10 kilometreyi bulan araç kuyrukları oluştu. Trafik ekipleri Gerede gişelerinin önündeki yoğunluğu azaltmak için araçları Gerede gişelerinden önceki Yeniçağa gişelerine yönlendirdi. Yeniçağa gişelerinin önünde de 15 kilometreyi bulan araç kuyrukları oluşurken zaman zaman meydana gelen trafik kazaları da ulaşımı etkiledi. (DHA)Yorumlar (0)
banner1278
banner1277
21°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P